تبلیغات
اجتماعی، علمی، روانشناسی - كیفیت روابط جنسی خود را بالا ببرید
.  با کلیک روی ستاره یک امتیاز به این مطلب بدهید
شنبه 25 اردیبهشت 1389  07:56 ق.ظآیا شما هم از آن دسته افرادی هستید كه از زندگی جنسی خود لذت نمیرید؟بهتر است بدانید كه رابطه جنسی برای حدود 60 درصد از زنان عامل فشار و استرس است اما شاید اگر توصیه های كه در ادامه آمده است را دنبال كنید بتوانید احساس بهتری داشته باشید شادتر شوید و از زندگی لذت بیشتری ببرید.


درباره كیفیت عمل جنسی با همسر خود صحبت كنید
همین امشب 15 دقیقه زمان بگذارید و در این مورد با همسر خود بحث و گفتگو كنید .بهتر است پس از شام و قبل از خاموش كردن چراغها اینكار را انجام دهید.

انتخاب هدف مورد علاقه
خجالت را كنار بگذارید و كمی جسارت به خرج دهید. بهتر است از همسر خود بپرسید كه به چه كاری بیشتر علاقه دارد.مطالعات در سال 2008 نشان دهنده این است كه افرادیكه در این مورد با همسر خود صحبت میكنند كمتر دچار انفعال در راوبط جنسی خود می شوند.

یادداشت 5 ویژگی برتر بدن همسرتان
مطالعات انجام شده در دانشگاه هاروارد نشان میدهند كه زنانی كه احساس زیبایی و جذابیت دارند بیشتر از روابط خود لذت میبرند.در یك نظر سنجی یبش از 20 درص از زنان عنوان كردند كه خجالت مانع از لذت بردن انها میشود و انان از بعضی ا قسمتهای اندام خود راضی نبوده و احساس بدی در باره ان داشتند.بوسه خداحافظی
این كار باید همانند مسواك زدن برای شما به صورت عادت در بیاید كه هنگامی كه از یكدیگر جدا میشوید , یكدیگر را ببوسید. این كار تاثیر بسزای د ر ایجاد صمیمیت و شور و نشاط در طول روزتان میشود.
صبح ها كمی  در رختخواب  متنظر بمانید .
به جای انكه با شنیدن  صدای زنگ ساعت با یك پرش از جا بپرید و از رختخواب بیرون بیائید بهتر است كمی در رخخواب مانده و یكدیگر را نوازش كنید . اینكار ممكن است فقط 30 ثانیه زمان ببرد اما تاثیری كه نگاه كردن به یكدیگر و نوازش دارد قابل بیان نیست.


یوگا و رابطه جنسی
الن بارت نویسنده كتاب یوگا و روابط جنسی میگوید ذهن بیش از یك میلون نفر از مردم هنگام مقاربت در جایی غیر از مكانیست كه در آن بسر میبرند
سعی كنید با كمك یوگا یاد بگیرید كه چگونه بتوانید ذهنتان را متمركز كنید و در یك مكان احسات جسمی و روحیتان را متوقف كنید.


لباسهای زیبا بپوشید
این یك روش بسیار زیركانه است كه هنگامیكه برای عمل مقاربت اماده میشود از لباس های زیر زیبا استفاده كنید.

رابطه جنسی در صبحگاه
یك دكتر غدد و استادیار بالینی در یكی از دانشكده های پزشكی میگوید بهترین زمان برای عمل مقاربت صبح است. افراد تمایل بیشتری به مقاربت در صبح دارند, كه اینكار باعث مشود هورمون اكسی توسین در بدن شما رها شود و شما تمام طول روز را با روحیه و انرژی به كار خود ادامه دهید و علاوه بر این صبح ها میل جنسی شما برانگیخته تر است.

اتاق خوابتان را مرتب كنید

در هم برهمی بعضی از اتاقهای خواب مانع تمركز و لذت بدن از عمل جنسی میشود.
توصیه میكنیم اتاقتن را مرتب كنید و سعی كنید اتاق خواب و اتاق كارتان را از یكدیگر جدا كنید.


آخرین پست ها
دریافت کد ابزار آنلاین