تبلیغات
اجتماعی، علمی، روانشناسی - یوفو چیست؟ (قسمت دوم)
.  با کلیک روی ستاره یک امتیاز به این مطلب بدهید
یکشنبه 23 خرداد 1389  05:57 ق.ظ
نوع مطلب: (علمی ،نجوم ،اطلاعات عمومی ،) توسط: soheil_n

بشقاب پرنده ها

مطالعات فوق سری آمریکا

این تصویر فریمی است متعلق به یك قطعه فیلم معروف و جنجالی به مدت ۲ دقیقه و ۵۵ ثانیه كه توسط فردی كه خود را ((ویكتور)) معرفی كرده است و به صورت مخفیانه از پایگاه فوق سری (گروم لیك )واقع در منطقه ۵۱ مكانی كه به گفته بسیاری از محققین مركز ازمایش های سری دولت امریكا در رابطه با بشقاب های پرنده است خارج شده است. در این فیلم از یك موجود فرازمینی - از نژاد خاكستری ها - تحقیقاتی به عمل می اید.

 

   

 

ویکتور اذعان كرد چنانچه هویت اصلی او فاش شود بلافاصله توسط دولت به قتل خواهد رسید. (ادعای وی درست بود چرا كه بسیاری از كسانی كه اقدام به افشای این مسایل كرده اند توسط دولت ایالات متحده به قتل رسیده اند.)او به بسیاری از شبكه های خبری مراجعه كرد تا فیلم را برای عموم پخش كنند. ابتدا به شبكه خبری فاكس Fox TV مراجعه نمود. اما ان شبكه به علت مشكلاتی كه قبلا به خاطر پخش فیلم مستند كالبد شكافی موجود فرازمینی برایش به وجود امده بود از قبول ان فیلم سر باز زد. ان مشكلات بخاطر ان بود كه پس از پخش فیلم جنجالی میان موافقان و مخالفان ان فیلم به پا خاست و باعث شد اعتبار شبكه فاكس در نظر مخالفان صحت فیلم خدشه دار شود. و كمپانی فاكس نمی خواست بار دیگر متهم به دروغ پراكنی شود. ضمن ان كه پخش چنین اخباری برای شبكه های معروف امریكا خشم دولت ان كشور را برایشان به ارمغان می اورد.سر انجام شبكه ای مستقل در لوس انجلس به نام Rocket Home Pictures قبول كرد كه در حضور یك كارشناس بشقاب های پرنده - دیوید مورتون - ان را برای عموم پخش كند . پس از پخش فیلم مورتون فیلم را برای بینندگان اینگونه تحلیل می كند: 

    فیلم صامت در محیطی نیمه تاریك فیلم برداری شده است. نیم رخ دو مرد نمایان است كه یكی از انها یونیفرمی نظامی با یك درجه ستاره روی اپل شانه اش به تن دارد. و یك نفر دیگر كه صورت خود را پوشانده و دست وی در تصویر مشخص است و به نظر می رسد كه یك پزشك است. انها در محلی نشسته اند كه سیمها میكروفونها و وسایل پزشكی در ان اتاق به چشم می خورد. نورهای ضعیفی نیز روی یك دستگاه چشمك می زند كه به نظر میرسد ضربان یك قلب ضعیف را نشان می دهند. كل صحنه از پشت یك دیوار شیشه ای فیلم برداری شده است. طرف دیگر میز موجود كوچك قهوه ای رنگی با سر بزرگ و چشمان سیاه وجود دارد كه چهره او برای هزاران نفر از ربوده شدگان اشناست. یك فرازمینی! وی سپس با بیان چند نشانه در حركات ان موجود احتمال بیمار بودن ان را مطرح می سازد. ان گونه كه از چهره ی وی پیداست دچار نوعی ناراحتی نیز می باشد.

 وی ادامه می دهد : پوستش صورتی مایل به قهوه ایست اما قسمت سر ان موجود بنفش رنگ است و اثراتی از كوبیدگی روی ان دیده می شود به طوری كه احتمالا از نوعی ناراحتی در قسمت جمجمه رنج می برد. فیلم ادامه پیدا میكند و در ادامه شاهد نوعی تشنج شدید در ان موجود می شویم. در لحظه ای از فیلم دهان ان موجود به خاطر اعمال پزشكان باز شده و مقداری از محتوای اب دهانش به بیرون میریزد. در این لحظه دستگاه نمایش ضربان قلب ان موجود ناگهان به طرز عجیبی یك نوسان شدید را نشان میدهد. در این لحظه مردی كه لباس نظامی به تن دارد علامتی می دهد و دو پزشك دیگر بلافاصله به كمك می ایند. این قطعه فیلم ناگهان در قسمتی كه پزشكان مشغول مداوای ان موجود هستند به پایان می رسدواقعی یا دروغی؟

صحت این فیلم از نظر افراد مختلف متفاوت است. بسیاری ان را حقیقی می دانند و بسیاری نیز جعلی. دیوید مورتون پس از دیدن فیلم متقاعد شد كه فیلم حقیقی است به خاطر تطابق و همخوانی فیلم با اظهارات ربوده شدگان.ان موجود شباهت بسیاری به موجوداتی دارد كه ربوده شدگان تحت هپینوتیزم شكل و شمایلشان را باز گو كرده اند. این نوع معروف از فرازمینی ها كه برای تمامی یوفولوژیست ها اشناست به خاكستری ها (grey) معروفند . نشانه بعدی كه صحت فیلم را تقویت می كند اطلاعاتی است كه پایین فیلم به نمایش دردر می ایند . DNI/27 و سمت راست ان اعدادی كه به نظر می رسد برای نشان دادن ساعت و دقیقه و ثانیه به كار می روند DNI ممكن است به كلمه (اداره اطلاعات نیروی دریایی- Department of Naval Intelligence) دلالت كند . بخشی كه در منطقه ۵۱ مشغول به كار است و بسیاری از مردم از فعالیت های ان و حتی وجود ان بی اطلاعند . ضمن این كه جورج ناپ خبرنگار تلویزیون هم زمانی كه جنجال باب لازار به راه افتاد(باب لازار از جمله دانشمندانی بود كه مستقیما روی پروژه یوفو ها كار میكردو سپس تمامی اطلاعات خود را منتشر كرد و باعث جنجال بزرگی شد.) برای روشن شدن ادعاهای باب لازار چكهایی را كه به او طی مدت زمان كار كردن در منطقه ۵۱ داده شده بود طی یك برنامه تلویزیونی نشان داد كه روی تمام انها مهر DNI خورده بود. این مساله نیز صحت وجود چنین بخشی را در منطقه ۵۱ افزایش می دهد.                     حالا می رسیم به ویكتور. كسی كه به هیچ عنوان از ترس كشته شدن هویت خود را فاش نكرد. سوالی كه مطرح می شود این است كه وی چگونه توانست این فیلم را با وجود كنترل شدید از ان محل خارج كند؟ تهیه كننده برنامه ای كه فیلم را برای عموم پخش كرد می داند كه ویكتور چگونه فیلم را از پایگاه خارج كرد. ویكتور به وی گفته بود كه او برنامه ریزی دقیقی انجام داد تا در لحظه ای كه كسی نظارتی بر رویش ندارد فیلم ها را از روی نوار به سی دی و دی وی دی كپی كند. ضمنا وی عمدا صدای فیلم را حذف كرده تا مبادا هویت و امنیت خود و كسانی كه در فیلم نمایش داده می شوند به خطر افتد. وی ضمنا به تهیه كننده برنامه گفته بود كه مردی كه در اكثر صحنه های این فیلم كنار ان موجود ایستاده و دستش را به سمت سر خود می برد تله پات نیروی نظامی بوده كه با حضور خود در انجا برقرای ارتباط تله پاتیكی برای كمك به ان موجود را به عهده داشته است!(این نكته كه موجودات فرازمینی با تله پاتی ارتباط برقرار می كندد امری حتمی و پذیرفته شده است.)  چون در فیلم ضعف و بیماری ان موجود كاملا اشكار بود برای همین تهیه كننده برنامه از ویكتور راجع به این كه ایا ان موجود پس از ان واقعه مرده یا خیر سوال كرد. ویكتور جواب داد مطمئن نیستم. همین قدر می دانم كه دیگر از ان موجود برای تحقیقات علمی و مصاحبه استفاده نكردندو در پایان طبق اظهارات ویكتور صداهای این فیلم كه وی بنا به دلایلی انها را حذف كرده علاوه بر امنیت خود و دیگر افراد مشاهده شده در فیلم این است كه طی انجام اعمالی بر روی ان موجود سعی می شود اطلاعات تكنولوژیكی و فنی نیز از ان به دست اید. كه خود ویكتور یا انها را نمی دانسته یا نمی خواسته بگوید. ضمنا این مساله كه ایا ان فرازمینی به میل خود انجا بوده یا از سانحه ی سقوط بشقاب پرنده اش جان سالم به در برده است نیز نا معلوم است.


دانشمندان روسی، بقایای یك سفینه فضایی را یافته‌اند كه ساخته دست بشر نیست

به گزارش سرویس بین‌الملل «بازتاب»، یوری لافبن، پژوهشگر روسی و رییس موزه «شهاب‌سنگ تونگوسكا و اجسام فضایی»، از كشف دو میله فلزی سنگین توسط تیم تحقیقاتی خود خبر داد كه مدعی است، ساخته دست بشر نیست.


روزنامه «الشرق‌الاوسط» ـ چاپ لندن ـ با اعلام این خبر افزود: این دو میله در نزدیكی روستای «واناوارا» كشف شده است؛ یكی از این میله‌ها در عمق 5/1 متری و در میان جسمی یافت شده كه متعلق به یك ستاره دنباله‌دار بوده و میله دوم نیز در میان آهن قراضه‌های موجود در نزدیكی ریل راه‌آهن پیدا شده است.

پیش از این نیز روس‌ها در سال 1908 ادعا كرده بودند كه در محل سقوط شهاب‌سنگ «تونگوسكا» در سیبری بقایای یك سفینه فضایی را یافته‌اند كه ساخته دست بشر نیست.

ساكنان نزدیك به محل سقوط این شهاب‌سنگ، این منطقه را بدیمن می‌دانند، اما آنچه كه موضوع را جدی‌تر می‌سازد، این است كه دانشمندان نیز وجود برخی چیزهای بدیمن در این محل را نفی نمی‌كنند، به گونه‌ای كه برخی از این دانشمندان می‌گویند، در یكی از مناطق نزدیك به محل مذكور در سیبری،

عقربه‌های ساعت كندتر حركت می‌كند و این پدیده ناشناخته‌ای است كه هنوز مطالعه و بررسی نشده است. مورد عجیب دیگر در این محل، مشاهده اشباحی است كه به صورت آشكار حركت می‌كنند.


دانشمندان مذكور تصریح كردند، آنان با چشمان خود دیده‌اند، افرادی كه از این محل عبور می‌كنند، به محض رسیدن به محل مورد نظر، نامرئی می‌شوند و نمی‌توان آنان را دید.

یکی از دانشمندان روسی می‌افزاید:

ساكنان محلی این منطقه تأكید می‌كردند كه آنان پس از جنگ جهانی دوم، در اعماق رودخانه تونگوسكا، یك‌سری قطعات فلزی صیقلی یافته‌اند كه دارای اشکال هندسی منظمی بوده و از ماده سیاه‌رنگ عجیبی ساخته شده است. سپس ما به رغم آنكه از آن زمان تاكنون، طبیعت دچار تغییرات بسیاری شده است، با این حال آغاز به جستجو كردیم و سرانجام یكی از این قطعات را یافتیم كه شكل و رنگ آن با هر ماده خام دیگر فرق دارد.


دانشمندان زمین‌شناسی گمان می‌كنند كه این ماده، متعلق به یك سفینه فضایی بوده كه ویژگی‌های مغناطیسی ندارد و قادر به تحمل گرمایی تا 3000 درجه و نیز تحمل برخورد با شهاب‌سنگ‌ها است.


این منطقه كه قطعه مذكور در آن یافت شده و حدود 25 كیلومترمربع مساحت دارد، دارای ویژگی‌های خاص و استثنایی است. انسان در این منطقه نمی‌تواند بایستد، چون احساس می‌كند حلقه‌ای سر او را می‌فشارد. در این منطقه قانون حرارتی نیز صادق نیست، چراكه در روز دمای حرارت هوا به 30 درجه بالای صفر و در شب به 7 درجه زیر صفر می‌رسد، به گونه‌ای كه آب یخ می‌زند. سطح پرتوافكنی نیز در این منطقه نسبت به دیگر مناطق 12 الی 15 درصد كمتر از میزان طبیعی‌اش است. این دانشمند روسی معتقد است، سفینه فضایی منهدم‌شده، از روی زمین بلند شده است.

وی می‌افزاید: این سفینه در 30 ژوئن سال 1908، یعنی زمانی كه انسان هنوز سفینه فضایی نداشت برای منهدم كردن یك ستاره دنباله‌دار 200 میلیون تنی بلند شده و آن را در فضای سیبری منهدم كرده، به این ترتیب حیات بشر را نجات داده است.


لافبن در پایان می‌پرسد: آیا این مخلوقات غیربشری خودشان را فدای انسان كرده‌اند؟؟
گفتنی است، عكس‌های گرفته‌شده از محل این انفجار 8 حفره بزرگ را نشان می‌دهد و مقادیر متنابهی نیز اریدیوم ـ كه یك ماده فضایی است ـ در این محل كشف شده است.

قدرت و مانور باورنکردنی یک بشقاب پرنده در سال 1990 یک بشقاب پرنده مثلثی شکل در شرق بروکسل ظاهر شد و پس از مشاهده ی آن دو فروند جنگده ی اف 16 برای تعقیب آن اعزام شدند. اما متاسفانه این تعقیب و گریز بدون نتیجه پایان یافت.در حین این عملیات حادثه بسیار حیرت انگیزی رخ داد: خلبانانی که بشقاب پرنده را تعقیب می کردند اظهار داشتند که آن در مدت زمان یک ثانیه از ارتفاع 7000 فوتی (2000) به ارتفاع 600 فوتی (180 متری) سقوط کرد و در آن ارتفاع به پرواز خود ادامه داد!!! این تغییر فشار ناگهانی فشاری برابر 40 جی (40 هزار برابر جاذبه ی زمین) به بشقاب پرنده وارد می کند. {جالبه بدونیم حداکثر فشاری که فضانوردان تا به امروز تجربه کرده اند 6/3 جی بوده که تازه به تدریج بر اونها وارد می شده نه یک باره و در عرض یک ثانیه! } دانشمندان و کارشناسان با تحقیقات آزمایشگاهی پیش بینی می کنند که اگر دانش بشری بسیار پیشرفت کند و بتواند شرایط اضطراری را مهیا کند انسان قادر خواهد بود 8 جی فشار را تحمل کند.{در این فشار بدون تهیه شرایط و تجهیزات پیشرفته تمام ارگان ها داخلی بدن انسان از هم می پاشد و متلاشی می شود.} کارشناسان می گویند : از نظر مقاومت فلزات در برابر فشار هیچ هواپیمایی قادر نیست بیشتر از 15 جی فشار را تحمل کند که آن هم مستلزم تجهیز بدمه ی هواپیما با آلیازی است که تا کنون ساخته و آزمایش نشده است.در عین حال مشاهده شده که بشقاب پرنده ها تا 400 جی فشار را هم می توانند تحمل کنند! از طرفی این تغیر ارتفاع ناگهانی بشقاب پرنده از یک بعد دیگر هم قابل مطالعه است.بشقاب پرنده در زمان تنها یک ثانیه از ارتفاع 7000فوتی به 600 فوتی سقوط کرد. یعنی با سرعت حیرت انگیز 6500 کیلومتر در ساعت!! در چنین سرعتی در اثر برخورد هوا با بدنه ی هواپیما 4500 درجه گرما حاصل می شود. هیچ فلزی نیست که بتواند چنین دمایی را تحمل کند. بدنه ی هواپیما از هر فلزی که باشد اگر در این سرعت پرواز کند بدنه ی آن ذوب می شود. ضمن این که هیچ هواپیمایی تا کنون ساخته نشده که بتواند به چنین سرعتی دست یابد.  نتیجه... از موارد فوق می توان دو نتیجه گیری کرد : 1- جنس این بشقاب پرنده از فلزی است که در کره ی زمین یافت نمی شود. 2-سیستم حرکتی آن فوق العاده پیشرفته است به طوری که از ایجاد اصطکاک بین هوا و بدنه ی هواپیما جلوگیری می کند.یکی از فرضیه های جالب در باره ی سیستم حرکتی آنها این است که این بشقاب ها مجهز به مولد پرتوی کاتدی می باشندو مولکولهای هوای اطراف سفینه را یونیزه می کنند. به این ترتیب در اطراف بشقاب پرنده خلاء ایجاد می شود .بنابر این دیگر اصطکاک معنایی ندارد و سفینه می تواند با سرعت سرسام آوری به حرکت در بیاید.در واقع با این کار بشقاب پرنده یک سپر نامرئی در مقابل هجوم ذرات هوا برای خود می سازد.   ادعای عجیب بیلی مایر بیلی مایر پیر مرد مسن و کشاورز سویسی در میان یوفولوژیست ها از شهرت زیادی برخودار است. ادعای وی این است که از زمان کودکی تا بحال بیش از ۲۵۰ بار با موجودات فرازمینی از ستارگان پلیاد (خوشه پروین) دیدار و گفتگو کرده است. که اوج این تماس ها در دهه ۷۰ میلادی بوده است. در میان تمام کسانی که ادعای ارتباط با موجودات فرازمینی را می کنند بیلی مایر از جایگاه ویژه ای برخوردار است. زیرا وی برای صحت ادعای خویش عکسها و فیلمهای بسیار شفافی از بشقاب پرنده ها گرفته است. که به گفته خودش این اجازه را موجودات فرازمینی به او داده اند. عکسها و فیلم ها و نوارهایی که حاوی صداهای بشقاب پرنده هاست همه توسط دانشمندان زیادی مورد ازمایش قرار گرفته که اثری از حیله و نیرنگ در انها دیده نشده است. همچنین او فلزاتی را از طرف فرازمینی ها به دانشمندان اهدا کرده است که در کره زمین یافت نمیشوند! و حال خبر جدید : سازمان National Geographic در شماره ژانویه ۲۰۰۲ مجله خود صحت یکی از ادعای بیلی مایر را که حدود ۳۰ سال پیش (دهه ۷۰) مطرح شده بود تایید کرد! بیلی مایر بیش از سی سال پیش ادعا کرده بود که موجودات فرازمینی به او گفته اند که قله اورست مرتفع ترین کوه در کره زمین نیست! وی در یکی از نوشته های قدیمی خود اورده که موجودات فرازمینی به او گفته اند که قله چیمبورازو ( Chimborazo )در اکوادور ۲۱۵۰ متر از قله اورست بلند تر است.برای اینکه کره زمین کاملا گرد نیست و برای همین ((ارتفاع از سطح دریا)) مقیاس درستی برای اندازه گیری ارتفاع کوه ها نیست! National Geographic در ادامه توضیح میدهد که اخیرا دانشمندان متوجه شده اند چرخش زمین به دور خود باعث شده که سطح زمین کاملا یکدست و اصطلاحا کروی نباشد. بنابر این اگر ارتفاع کوه ها را نسبت به مرکز زمین بسنجیم کوه چیمبورازو ۲۲۰۰ متر بلند تر از اورست است! اما اگر مبنای اندازه گیری را سطح دریا اختیار کنیم در ان صورت قله اورست ۲۵۴۰ متر از چیمبورازو بلند تر است. پس در حقیقت نه اورست بلکه چیمبورازو ((بلند ترین نقطه)) روی زمین است. کوه اورست : فاصله قله تا مرکز زمین = 6,382,250 متر کوه چیمبورازو : فاصله قله تا مرکز زمین = 6,384,450 متر این نکته را باید یاد اور شد که چگونه یک کشاورز ساده سویسی (که یک دست بیشتر ندارد) و تحصیلات عالی نیز ندارد سالها پیش چنین ادعایی را مطرح ساخته که اکنون دانشمندان به صحت ان پی برده اند؟! ایا بعضی چیزها را نباید جدی گرفت؟


آخرین پست ها
دریافت کد ابزار آنلاین