تبلیغات
اجتماعی، علمی، روانشناسی - یوفو چیست؟ (قسمت سوم)
.  با کلیک روی ستاره یک امتیاز به این مطلب بدهید
چهارشنبه 26 خرداد 1389  06:06 ق.ظ
نوع مطلب: (علمی ،نجوم ،اطلاعات عمومی ،) توسط: soheil_n

بشقاب پرنده ها

ربوده شدن سرجوخه اهل شیلی توسط فرازمینی ها !

در 25 اوریل 1977 سرجوخه ارماندو والدوس در برابر چشمان حیرت زده سربازان زیر دستش در دل شب ناپدید شد. طبق اسناد محرمانه ارتش شیلی ان شب یک گلوله بزرگ نورانی در فاصله چند ده متری اتش اردوگاه سربازان ظاهر شده بود و انچخ بعد از ان اتفاق افتاد از طرف ازتش شیلی سخت پنهام نگاه داشته شد. حتی سرجوخه ارماندو والدوس و هفت سرباز زیر دستش را هم در سرویس های ویژه ارتش در جایی نامعلوم تحت نظر قرار دادند و به هیچ وجه اجازه ملاقات و تماس با کسی را نداشتند. در ماه مه 1978 سرجوخه ارماندو والدوس و سربازانش را به محل ان حادثه بردند.ارتش شیلی ورود به منطقه بازسازی شده را ممنوع کرده بود. بالاخره سرجوخه والدوس در 1978 به دلایل نامعلوم از ارتش استعفا داد. و امکان مصاحبه با وی فراهم گردید. مصاحبه کننده نویسنده کتاب ((علم و فرازمینی ها)) بود...

مصاحبه با سرجوخه ارماندو والدوس - محل : امریکای جنوبی شیلی

س : سرجوخه والدوس اکنون که 18 ماه از واقعه می گذرد ایا می توانید دوباره انچه به شما گذشته را شرح دهید؟

والدوس : یک روز عادی بود که من و افرادم کارهای معمولی و روزانه خود را انجام میدادیم. حدود ساعت 20-30 بامداد بعد از نیمه شب یکی از افرادم که به همراه سرباز دیگری در سی چهل متری ما مشغول نگهبانی بود به سرعت پیش ما امد و اطلاع داد که هم اکنون اتفاقی عجیب در شرف وقوع است. ما ابتدا فکر کردیم که مسئله مربوط به چهارپایانی است که نگهبانی از انها را بر عهده داشتیم. من و تمامی افراد حارج شدیم و به محل رسیدیم.انچه همگی ما شاهد ان بودیم یک نور خیلی بزرگ بود که با سرعت تمام روی تپه ای در 500 الی 600 متری ما پایین می امد.فکر کردیم با یک شهاب اسمانی یا چیزی شبیه به ان باشد. در نگاه اول بیشتر شبیه به اتش بازی بود اما پس از چند ثانیه پشت ان تپه ناپدید شد. اما از اطراف تپه روشنایی درحشنده ای دیده می شد.

ناگهان در یک لحظه به فکرم رسید با یکی از افرادم بروم و این نور را از نزدیک ببینم. هنوز این فرمان را نداده بودم که یکی از افراد مارا متوجه جهتی مخالف جهتی که جمع شده بودیم - تقریبا سمت چپمان - کرد. انچه دیدم اسباب حیرت و حتی وخشتمان شد. ان موقع هیچ کس نتوانست حدس بزند که ان چیز یک بشقاب پرنده (یک یوفو ) است. نوری بود به قطر حدود 20 متر بیضی شکل که در مرکز درخشندگی بیشتری داشت. به نحوی پیدا بود که این نور از چیزی به وجود می اید ولی از چه نمی دانم. از ان موقع من و افرادم شروع به احساسی مرموز کردیم. گویی چیزی از درون مارا تسخیر می کرد. تاکنون نمی دانیم این نور چگونه پدید امد ولی مفمیدیم که مانع از ان شد تا به طرف نور اولی در پشت تپه برویم.

ان لحظه افراد من کنترل خود را از دست دادند و بدون اینکه بفهمیم از کی و چگونه خود را در حالتی یافتیم که همه بازوی هم را گرفته بودیم . فکر می کنم که من این فرمان را داده یودم. مدتی طولانی در همان حال ماندیم. بعضی از افرادم دعا می خواندند و بعضی دیگر گریه می کردند. همه برای خواندن دعا زانو زدیم.

من به عنوان فرمانده دسته مجبور بودم که کاری کنم. این بود که به طرف نور فریاد زدم و حواستم که خودش را معرفی کند. ولی می دانستم که این کار بیهوده است و با کسی طرف نیستم. لحظه ای بعد حیوانات و اسبهای ان منطقه شروع به رفتاری غیر عادی کردند. انها هم مشغول تماشای نور شدند. سگی که همراهمان بود نیز حود را پشتمان مخفی کرد و به نور خیره شد.ما فکر می کردیم که با پدیده خطرناکی روبرو هستیم چون حتی حیوانات هم ترس خود را نشان داده بودند. بعد از مدتی نمی دانم چقدر دستور دادم اتش را خاموش کنند چون فکر کردم شاید اتش ان پدیده را ه خود کشانده است. متوجه شدم اتش به طرز عجیبی پت پت می کند اما خاموش نمی شود. ایم بود که همگی برای حاموش کردن ان حزکت کردیم و به اندازه فقط چهار پنج قدم و نه بیشتر از هم جدا شدیم که در این حال فکری به حاطرم رسید.

نمی توانم توجیه کنم که چرا به طرف نور به راه افتادم فکر می کنم می دانستم که چیزی دستگیرم نمی شود اما گویی نیرویی عجیب مرا به سمت نور راه می انداخت. در این لحظه دیگر چیزی به خاطر ندارم فقط فردای ان روز افرادم برایم گفتند که در یک محل ناگهان از نظر انها ناپدید شدم و مدتی بعد درست در همان محل ظاهر شدم و این زمان 15 دقیقه به طول انجامید. ظاهرا با حالت عجیبی همراه با تشنج عصبی مدام این جمله را تکرار می کردم :?ما دوباره باز خواهیم گشت!

فردای ان روز وقتی به حال امدم نمی دانستم که چطور شده که در این وضعیت قرار گرفته ام. اول فکر کردم شاید خواب دیده ام. اما با به یاد اوردن بعضی چیزها از این فکر دست کشیدم.

انچه بعد ها رخ داد داستان طولانی ای دارد : فردای ان روز در من تحولات عجیبی رخ داد. احساس حستگی جسمانی عجیب و درد شدیدی در پهلوهایم می کردم. انگار کار بدنی فوقالعاده ای انجام داده باشم. در روز واقعه من ریشم را تراشیده بودم ولی فقط به مدت 15 دقیقه ناپدید شده و سپس اشمار شده بودم ریش بلند ره روزه ای داشتم.نکته عجیب اینکه افرادم هیچ یک از این نشانه ها را نداشتند . فقط دچار شوک عصبی شده بودند. تقویم ساعتم هم ? روز جلو رفته بود.

س : ایا چیزهای دیگری وجود دارد که به یاد اورده باشید؟

ج :خیلی سعی کردم اما چیزی به یادم نمی اید.

س : بعد از این ماجرا ایا اتفاق افتاد با یوفوی دیگری روبرو شوید؟

ج : خیر

س : بعد از واقعه از شما چه ازمایش هایی کردند؟

ج : در ارتش انواع ازمایشات عصبی و مغزی و روانی را روی من به عمل اوردند. حتی تست دروغ سنجی

س :ایا خواب های عجیب می بینید؟

ج بله . ولی ارتباطی به موضوع ندارد. فقط یکبار اتفاق عجیبی برای من افتاد. در کنار هم اتاقی ام خواب بودم که احساس کردم فشار شدیدی بر روی سینه و همه تنم وارد می شود. خیلی سعی کردم تکان بحورم و هم اتقی ام را صدا بزنم اما نتواستم. در همان لحظه فریاد بلندی کشیدم و توانستم از ان نیرو خلاص شوم. هم اتقی ام از خواب پزید. خیس عرق شده بودم. نمی خواهم دیگر ان را احساس کنم.

س : ایا شبیه مورد خود را در دیگران دیده اید؟

ج : نه شبیه به خودم اما چیزهای عجیب دیده ام. به عنوان مثال همسر یکی از همکارانم احساس های عجیب و صداهای غریب حس کرده و در خواب از جا بلند شده و معادلات و محاسباتی انجام داده که خودش هم از نتیجه آن معادلات بی خبر است یا طرح هایی کشیده که به هیچ وجه معنایش را نمی داند!


کشف یک شکل عجیب در علفهای مزرعه

درست در وسط سال شمسی یعنی پازدهم مرداد ماه همین امسال مردم شمال روسیه گزارش یه بشقاب پرنده را دادند. عده ی زیادی اعلام کردند که فرود یک شیء عجیب را در یکی از مزارع بیرون شهر دیده اند.پلیس گروهی را برای بررسی موضوع به مزرعه ی مذکوره فرستاد تا آنها اولین افرادی باشند که شاهد شگفت انگیز ترین منظره عمرشان باشند.دایره ای بزرگ در وسط مزرعه بوجود آمده و همه پوشش گیاهی زیرش از بین رفته.گیاهانی که در اطراف دایره بودند نیز تغییر رنگ دادند. از آنجا که امروزه پرواز هواپیماهای جاسوسی با اشکال مختلف در سراسر جهان رایج است، این واقع برای دولتمردان تعجبی به همراه نداشت. اما آنها می خواستند بدانند این جاسوس از کجا بوده و برای همین منظور تحقیقات عظیمی برای پی بردن به هویت شئی انجام دادند اما معلوم شد این شیء نه تنها از آمریکا نیست بلکه به هیچ نقطه ای از زمین تعلق ندارد. حدستون درسته. تغییر رنگ گیاهان مزرعه نمی تونسته بوسیله هیچ ماده ای بر روی کره زمین باشد .


۵۵ نشانه ربوده شدن توسط افراد فرازمینی

مقدمه : سالهاست که بسیاری از انسان ها با مراجعه به سازمان های تحقیقاتی یا روانکاوان حکایت ربوده شدن خود را توسط فرازمینی ها نقل میکنند و طی هیپنوتیزم تمام خاطرات خود را طی زمان ربوده شدن به یاد می اورند. ربوده شدگان از ملیت های گوناگون هستند اما اظهارات مشابهی میکنند که بسیار حیرت انگیز است. در اکثر موارد حافظه ربوده شده (از زمان ربوده شدن تا بازگشت) پاک می شود.)

حال اگر هر کدام از شما بعضی از این نشانه ها را در خود میبینید. بهتر است به سازمان های مطالعاتی در باره موجودات فرازمینی مراجعه کنید تا مورد ازمایش قرار بگیرید. بعضی از این نشانه ها به تنهایی حاکی از ربوده شدن شما توسط فرازمینی ها می دهد و بعضی دیگر نیاز مند به وجود نشانه های بیشتری است.ضمن اینکه ممکن است بعضی نشانه ها را کسی داشته باشد اما ربوده نشده باشد. و تنها موارد بیماری باشد.
بعضی از این نشانه ها ممکن است غیر واضح یا درک نشدنی باشند. که برای توضیح انها باید گفت ان نشانه ها فقط برای کسی که ان را دارد قابل درک است.

1. از دست دادن زمان به مدت یک ساعت یا بیشتر بدون اینکه بتوانید برای ان علتی بیابید. (برای مثال راننده ای ساعتی را در بی خبری می گذراند و وقتی به خود می اید خود را مایل ها دور تر از مکان اولیه می یابد.)

2. ایا در رختخواب خود دچار نوعی فلج شده اید؟ در حالی که احساس میکنید موجودی در اتاق تان است؟

3. داشتن زخم ها یا نشانه های غیر عادی روی بدن که علتی برای ان نیافته اید. (برای مثال جای کنده شدگی روی پوست - زخم هایی به صورت خط مستقیم - زخم های مثلثی شکل - زخمی روی سقف دهان یا بینی - جای زخم یا بر امدگی زیر یا داخل گوش و ... )

4. دیدن نور های نورانی به صورت نور یا برق های ناگهانی در خانه یا محل دیگر.

5. داشتن خاطره ای از پرواز بالای سطح زمین در حالی که میدانید رویا نیست و یا خواب دیدن بیش از اندازه پرواز کردن.

6. داشتن تصویری که ناخوداگاه در حافظه تان است و نمیتوانید ان را فراموش کنید (مثل صورت یک فرازمینی - فرایند ازمایش بر روی انسان - یک سوزن جراحی - یک میز جراحی - بچه پوست و استخوانی و لاغر! یا ... )

7. دیدن اشیای نورانی کوچک بیرون خانه تان یا در حال وارد شدن از پنجره اتاق تان.

8. دیدن خواب های زیاد در مورد بشقاب پرنده ها - نورهای رنگارنگ و موجودات فرازمینی.

9. دیدن یک منظره جالب و شوک بر انگیز از بشقاب پرنده ها یا دیدن چند باره انها در طول زندگیتان.

10. داشتن نوعی هشیاری و اطلاعات زیاد در مورد کیهان و عالم هستی و علاقه به انسان شناسی و کنجکاوی در رفتار انسان ها - علاقه به مطالعه محیط - گیاه خواری - و داشتن هشیاری اجتماعی.

11. احساس قوی در مورد داشتن یک ماموریت یا انجام یک کار بزرگ یا شبیه به این ها بدون اینکه بفهمید این اجبار از کجا ناشی می شود.

12. داشتن احساس مرموز در مورد اینکه شما انسان بخصوص یا یک ((انتخاب شده)) هستید.

13. اتفاق افتادن وقایع غیر طبیعی در طول زندگیتان که نمیتوانید توضیح دهید و احساس اضطراب پس از ان.

14. داشتن توانایی زیاد روحی. برای مثال دانستن اینکه اتفاقی قرار است بیفتد قبل از اینکه ان حادثه پیش اید.

15. (فقط بانوان) : یک بارداری ناموفق یا سقط جنین (بعبارتی مدتی فکر می کردید باردار هستید اما پس از مدتی نشانه های بارداری از بین رفته باشند.)

16. بیدار شدن در جایی که قبلا در انجا نخوابیده بودید. و یا جابجا شدن هایی که سابقه نداشته. (برای مثال وقتی بیدار می شوید میبینید سرتان جای پایتان است- یا وقتی بیدار میشوید درون اتومبیلتان هستید!)

17. دیدن دو چشم خیره در رویا. مانند چشم حیوانات (جغد - اهو ) یا داشتن خاطره ای گنگ در مورد اینکه حیوانی به شما نگاه می کند و ترس از چشم پس از ان! )

18. نمیه شب از خواب پریدن با وحشت و اضطراب زیاد.

19. عکس العمل شدید وقتی تصویر یک فرازمینی را میبینید. اعم از خوشحالی یا نفرت از ان.

20. داشتن ترس زیاد و غیر قابل توضیح. (برای مثال از ارتفاع - مار ها - عنکبوت ها - حشرات بزرگ - صداها ی بلند - نورهای درخشنده - امنیت شخصی یا تنهایی)

21. داشتن تبحر در حل کردن مشکلات به تنهایی.

22. دیدن فلج شدن یا بیحرکت ماندن شخصی که کنارتان است یا کنارتان خوابیده.

23. داشتن خاطره از وجود مکان مخصوصی که معانی روحی برای شما داشته در بچگی.

24. بودن شخصی در زندگیتان که ادعا میکند در نزدیکی شما یک سفینه یا یک موجود عجیب دیده و پس از ان شما برای مدتی مفقود شده اید.

25. قطرات خون یا لکه های عجیب روی ملافه یا بالش تان در حالی که سابقه نداشته.

26. علاقه زیاد به موضوع بشقاب های پرنده و موجودات فرازمینی یا مطالعه زیاد درباره ان ها.

27. نفرت بیش از حد در مورد موضوع بشقاب های پرنده و موجودات فرازمینی ها بطوری که نمی خواهید در باره شان بحث کنید.

28. ناگهان مجبور شده اید به سمت مکان ناشناخته ای رانندگی - یا پیاده روی - کنید.
(بعضی از ربوده شدگان اظهار کرده اند تا اخرین لحظات نمی خواسته اند به محلی که ربوده شده اند بروند اما نیرویی انها را مجبور کرده بدون اینکه خوشان بخواهند.)

29. داشتن احساس اینکه تحت نظر هستید و به مدت طولانی شما را نگاه می کنند. بخصوص در شب

30. دیدن یک رویا یا خواب که دارید از یک پنجره بسته یا دیوار مایع می گذرید.

31. دیدن مه یا دود عجیب در مکانی که نمی تواند وجود داشته باشد.

32. شنیدن صداهای عجیب وزوز یا صداهای ضربان دار بدون اینکه بفهمید منشا انها کجاست؟

33. خون دماغ شدن بطوری که قبلا سابقه نداشته یا بیدار شدن از خواب در حالی خون دماغ شده اید.

34. بیدار شدن در حالی که زخمی عجیب و غیر قابل توضیح روی الت تناسلی تان وجود دارد.

35. داشتن مشکل و درد در کمر یا گردن. یا بیدار شدن در حالی که بدنتان سخت شده و قادر به خم کردن اعضا نیستید.

36. داشتن سینوزیت مزمن یا بیماری های بینی.

37. احساس اینکه اطراف بدنتان میدان الکترونیکی دارید که به طرز عجیبی عمل میکند. ( برای مثال وقتی از کنار تیر چراغ برق رد می شوید خاموش میشود. یا وقتی به تلویزیون یا رادیو نزدیک می شوید تحت تاثیر بدنتان قرار می گیرند.)

38. دیدن یک پیکر روپوش دار نزدیک منزل یا کنار تختخواب تان.

39. صداهایی تکرار شونده گاه و بیگاه در گوشتان می شنوید. بخصوص در یک گوش.

40. داشتن ترس غیر عادی از پزشک و خودداری از درمان کردن و مصرف دارو.

41. داشتن بی خوابی یا اختلال در خوابیدن.

42. دیدن خواب و رویا در مورد پزشکان و اعمال انها.

43. سردرد های متوالی و گاه و بیگاه. بخصوص در سینوس ها - یکی از چشم ها یا گوش ها

44. داشتن توانایی های فوق طبیعی مثل دریافت ناگهانی یا داشتن بصیرت.

45. تمایل به داشتن رفتار های اعتیاد اور.(تکرار زیاد بعضی از اعمال)

46. دریافت پیام های تله پاتیکی از فرازمینی ها.

47. شنیدن صدایی خارجی که از درونتان با شما سخن می گوید. به شما دستور میدهد یا شما را راهنمایی می کند.

48. از گنجه یا کمدتان میترسید.

49. داشتن مشکل در ارتباط با دیگران یا ارتباطات جنسی.

50. احساس میکنید مجبورید کنار دیوار بخوابید یا تخت خوابتان مجاور دیوار باشد.

51. احساس این که باید خیلی هشیار باشید و یا ((کسی)) شما را خواهد گرفت.

52. خیلی سخت به افراد اعتماد می کنید.

53 دیدن خرابی و ویرانی در یک رویا. (عده ای از ربوده شدگان اظهار داشته اند موجودات فرازمینی با نشان دادن تصاویری از نابودی زمین به انها هشدار داده اند که انسان ها باید مراقب محیط زیست زمین باشند.)

54. احساس اینکه نمی بایست در مورد موضوع بشقاب پرنده ها یا موجودات فرازمینی صحبت و یا حتی فکر کنید.

55. حساس اینکه بعضی از این نشانه ها را دارید اما خاطره ای از فرازمینی ها یا ربوده شدن توسط انها در ذهنتان نیست.


تصاویر گرفته شده از یوفو !
 
 
توجه: این احتمال وجود دارد که تصاویر ساختگی باشند .
 

           

 

          

 

          

 

          

 

 

           

فیلمهای گوناگونی درباره اشیا پرنده ناشناخته را می توانید در این سایت ببینید.

فیلمهای واقعی از دیده شدن یوفوها

قسمت اول، قسمت دوم، قسمت سوم، قسمت چهارم، قسمت پنجم


آخرین پست ها
دریافت کد ابزار آنلاین