تبلیغات
اجتماعی، علمی، روانشناسی - شیوه های مهم برای جذب آقایان
.  با کلیک روی ستاره یک امتیاز به این مطلب بدهید
جمعه 3 دی 1389  10:43 ب.ظ


آیا شما عاشق پسری شده اید كه دوست داشته باشید او هم همین حس را به شما داشته باشد. روش های زیر برای این منظور بسیار مفیدند.
روش 1: اولین كاری كه باید انجام بدهید این است كه از اطرافیان بپرسید كه سایت ارتباط جمعی مثل Face book و My Space دارد یا نه؟ این روش بهترین راه برای فهمیدن علایق او در موسیقی، فیلم و ایده های عمومی است. شما می توانید از این اطلاعات برای شروع یك بحث داغ در آینده استفاده كنید.

روش 2: باید متوجه شوید كه او از چه تیپ دختری خوشش می آید. یادتان باشد اكثر مرد ها قبل از اینكه عاشق شخصیت شما شوند عاشق ظاهر شما می شوند. اگر شما در مورد ظاهرتان اعتماد بنفس ندارید سعی كنید روی آن كار كنید. از شر جوش ها خلاص شوید، چند كیلو وزن كم كنید اگر تاریخچه دختر قبلی را بدانید خیلی به شما كمك می كند و اینجاست كه شبكه اجتماعی كمك می كند.

روش 3: باید شرایط یك ارتباط ساده را فراهم كنید یك دوست در حد سلام و خداحافظ باشید. از دوستان مشترك برای دستیابی به این قضیه استفاده كنید. اگر دوستتان را در حال صحبت با وی می بینید شما هم وارد بحث شوید، دوستتان زحمت معرفی شما را به دوش می كشند. وقتی كه او را می بینید خوشحال باشید و سلام كنید.
روش 4: هر باری كه او را می بینید بحث را به سمت اینترنت و كامپیوتر بكشانید و از او بپرسید كه یاهو مسنجر دارد یا نه؟


روش 5: باید چند مایل جلوتر قدم بگذارید. كارهای كوچكی برای اینكه توجه او را جلب كنید انجام دهید. به او ثابت كنید كه همیشه در هر حالی برای وی هستید از حرف زدن گرفته تا قرض گرفتن چیزی بسیار كوچك. آیا او علاقه مند به ورزش است؟ اگر اینطور است پس منتظر چه چیزی هستید؟ حوله ای فراهم كنید و یك شیشه آب معدنی هم همراه داشته باشید. به او نشان می دهید كه دوستش دارید بدون اینكه حرفی از زبان شما شنیده باشد.

روش 6: پسر ها دوست دارند كه به دختر ها آرامش دهند پس بگذارید حس مرد بودن را تجربه كند. دست از كنترل كردن آنها بردارید، آنوقت خواهید دید كه چگونه در شرایط سخت از شما محافظت می كند. به او اجازه بدهید كه حس كند می تواند در خوب كردن حال شما نقش مهمی داشته باشد.

روش 7: پسر ها دخترانی را دوست دارند كه خودشان هستند. پس سعی كنید طبیعی و نرمال رفتار كنید. باعث خندیدن آنها شوید. خوشحال و شاد باشید و از جلب توجه زیادی دوری كنید.

روش 8: به پسری كه شیفته شما شده است فرصت دهید تا قدمی بر دارد. نظر دوستانتان در مورد اینكه او به شما علاقه دارد یا نه اكثر وقت ها درست از آب در می آید. سعی كنید سخت به دست بیایید اما همیشه صادق باشید.


آخرین پست ها
دریافت کد ابزار آنلاین